Lot 15 - Auction 17 Online

SICILIA Agrigento - Trias (V sec. a.C.) – Sear 1020 AE (g 5,12)

Grading/Status: BB+

Auction 17 Online

Categories

Auction: Auction 17 Online

Coins - all auctions

Online auction
Starts: 22 12 2016 14:00 CET
Ends: 24 01 2017 12:00 CET