<< Lot 974 - Vittorio ...   Lot 976 - Vittorio ... >>

Lot 975 - Auction 18 Online

Vittorio Emanuele III (1900-1946) 5 Lire 1914 - Nomisma 1130; Pag. 708; Mont. 114 AG RR Sigillato SPL da Angelo Bazzoni. Lucidata

Grading/Status: BB