Lot 6 - E-Live-Auction 2

SICILIA Agrigento - Trias (V sec. a.C.) - Sear 1020 AE (g 5,12)

Grading/Status: BB+

E-Live-Auction 2

Categories

Auction: E-Live-Auction 2

Coins - all auctions

12 12 2017 18:00 CET

Live auction - Starts
12 12 2017 18:00 CET