<< Lot 180 - NAPOLI ...   Lot 182 - NAPOLI ... >>

Lot 181 - E-Live-Auction 5

NAPOLI Ferdinando II (1830-1859) 10 Tornesi 1856 - Gig. 207 CU (g 30,30) Piccole mancanze al bordo

Grading/Status: BB

E-Live-Auction 5

02 07 2018 19:00 CET

Live auction - Starts
02 07 2018 19:00 CET