<< Lot 206 - PARMA Maria ...   Lot 208 - PARMA Maria ... >>

Lot 207 - E-Live-Auction 5

PARMA Maria Luigia (1814-1847) 10 Soldi 1830 - Gig. 11 AG (g 2,47) RRR Minimi graffietti al D/

Grading/Status: BB/qSPL

E-Live-Auction 5

02 07 2018 19:00 CET

Live auction - Starts
02 07 2018 19:00 CET