<< Lot 428 - Carlo Alberto ...   Lot 430 - Carlo Alberto ... >>

Lot 429 - E-Live-Auction 5

Carlo Alberto (1831-1849) 100 Lire 1835 T - Nomisma 628 AU Segnetti al D/ e colpetti al bordo

Grading/Status: qSPL/SPL

E-Live-Auction 5

Online auction
Starts: 01 06 2018 11:00 CET
Ends: 02 07 2018 19:00 CET

Live auction
Starts: 02 07 2018 19:00 CET
Ends: 02 07 2018 23:30 CET