<< Lot 714 - Carlo Felice ...   Lot 716 - Carlo Felice ... >>

Lot 715 - E-Live-Auction 8

Carlo Felice (1821-1831) 40 Lire 1825 T - Nomisma 537 AU R Colpetti al bordo

Grading/Status: BB/SPL

E-Live-Auction 8

27 01 2019 18:00 CET

Live auction - Starts
27 01 2019 18:00 CET