<< Lot 809 - Carlo Alberto ...   Lot 811 - Carlo Alberto ... >>

Lot 810 - E-Live-Auction 9

Carlo Alberto (1831-1849) 10 Lire 1833 G - Nomisma 667 AU RR Graffio nel campo e sul collo al D/

Grading/Status: qSPL/BB+

E-Live-Auction 9

24 03 2019 18:00 CET

Live auction - Starts
24 03 2019 18:00 CET