<< Lot 941 - Vittorio ...   Lot 943 - Vittorio ... >>

Lot 942 - E-Live-Auction 9

Vittorio Emanuele III (1900-1946) 2 Lire 1903 - Pag Nomisma 1153 AG RRR Patina scura

Grading/Status: qBB/BB

E-Live-Auction 9

24 03 2019 18:00 CET

Live auction - Starts
24 03 2019 18:00 CET