<< Lot 652 - FRANCIA Luigi ...   Lot 654 - FRANCIA Luigi ... >>

Lot 653 - E-Live-Auction 10

FRANCIA Luigi XVIII (1815-1824) 20 Franchi 1822 A - Gad. 1028 AU (g 6,43) Depositi

Grading/Status: BB/qSPL