<< Lot 621 - ANDORRA 10 ...   Lot 623 - AUSTRIA ... >>

Lot 622 - Numismatic Auction 61

AUSTRIA Ferdinando II (1564-1595) Tallero Hall – Dav. 8097 AG (g 28,74)

Grading/Status: qSPL/SPL

Numismatic Auction 61

SESSION 1 (Lots 501-1206)
29 10 2019 08:00 CET
Room auction - Live auction - Starts
29 10 2019 09:30 CET

SESSION 2 (Lots 1207-1706)
29 10 2019 13:00 CET
29 10 2019 14:30 CET