<< Lotto 1863 - Adriano VI ...   Lotto 1865 - Clemente VII ... >>

Lotto 1864 - Asta Numismatica 54

Clemente VII (1523-1534) Giulio – Munt. 54 AG (g 3,72) Bellissima patina iridescente

Grading/Stato: qSPL/SPL

Stato lotto:

Asta Numismatica 54

30 08 2016 08:00 CET

30 08 2016 09:30 CET