<< Lotto 910 - Vittorio ...   Lotto 912 - Umberto I ... >>

Lotto 911 - Asta 18 Online

Umberto I (1878-1900) 100 Lire 1883 - Nomisma 972; Pag. 569; Mont. 3 AU R

Grading/Stato: BB+/qSPL

Stato lotto: