• Asta 2 E-Live
<< Lotto 322 - NAPOLI ...   Lotto 324 - NAPOLI ... >>

Lotto 323 - Asta 2 E-Live

NAPOLI Ferdinando IV (1759-1799) 4 Ducati 1762 - Gig. 33 AU (g 5,87) RRR

Grading/Stato: qSPL/SPL

Stato lotto: