• Asta 7 E-Live
<< Lotto 3011 - TRACIA ...   Lotto 3013 - ARABIA ... >>

Lotto 3012 - Asta 7 E-Live

ARABIA Himyariten - Dracma (circa I sec. a.C.) - Testa a s. - R/ Bucranio - Munro-Hay 2.2 AG (g 2,76) Depositi

Grading/Stato: BB+

Stato lotto: