<< Lotto 1400 - Alessandro VII ...   Lotto 1402 - Clemente X ... >>

Lotto 1401 - Asta Numismatica 58

Clemente IX (1667-1670) Giulio 1667 del Possesso - Munt. 9 AG (g 3,26) RR

Grading/Stato: qSPL/SPL

Stato lotto:

SESSIONE 1 (Lotti 1-951)
06 11 2018 11:30 CET
06 11 2018 13:00 CET

SESSIONE 2 (Lotti 952-1647)
07 11 2018 07:30 CET
07 11 2018 09:00 CET

SESSIONE 3 (Lotti 1648-2205)
07 11 2018 13:00 CET
07 11 2018 14:30 CET