<< Lotto 621 - ANDORRA 10 ...   Lotto 623 - AUSTRIA ... >>

Lotto 622 - Asta Numismatica 61

AUSTRIA Ferdinando II (1564-1595) Tallero Hall – Dav. 8097 AG (g 28,74)

Grading/Stato: qSPL/SPL

Stato lotto:

Asta Numismatica 61

SESSIONE 1 (Lotti 501-1206)
29 10 2019 08:00 CET
29 10 2019 09:30 CET

SESSIONE 2 (Lotti 1207-1706)
29 10 2019 13:00 CET
29 10 2019 14:30 CET