<< Lotto 799 - Carlo Alberto ...   Lotto 801 - Carlo Alberto ... >>

Lotto 800 - Asta 18 Online

Carlo Alberto (1831-1849) 20 Lire 1831 G FERT - Nomisma 637; Pag. 173 AU Lucidata

Grading/Stato: BB/SPL

Stato lotto: