<< Lot 15 - SICILIA ...   Lot 17 - TRACIA Olbia ... >>

Lot 16 - Auction 16 Online

TRACIA Olbia AE (III-II sec. a.C.) Testa a s. - R/ Ascia, arco e faretra - Sear 1685 AE (g 8,40)

Grading/Status: BB