<< Lot 910 - Vittorio ...   Lot 912 - Umberto I ... >>

Lot 911 - Auction 18 Online

Umberto I (1878-1900) 100 Lire 1883 - Nomisma 972; Pag. 569; Mont. 3 AU R

Grading/Status: BB+/qSPL