<< Lot 1314 - VERONA ...   Lot 1316 - Martino V ... >>

Lot 1315 - Numismatic Auction 57

Senato Romano (sec. XIV-XV) Ducato - cfr. Munt. 115 AU (g 3,53)

Grading/Status: SPL

Numismatic Auction 57

SESSION 1 (Lots 1-568)
18 05 2018 09:30 CET
Room auction - Live auction - Starts
18 05 2018 11:00 CET

SESSION 2 (Lots 569-1110)
18 05 2018 13:30 CET
18 05 2018 15:00 CET

SESSION 3 (Lots 1111-1644)
19 05 2018 08:00 CET
19 05 2018 09:30 CET

SESSION 4 (Lots 1645-2195)
19 05 2018 13:00 CET
19 05 2018 14:30 CET