Lot 323 - E-Live-Auction 2

NAPOLI Ferdinando IV (1759-1799) 4 Ducati 1762 - Gig. 33 AU (g 5,87) RRR

Grading/Status: qSPL/SPL

E-Live-Auction 2

Categories

Auction: E-Live-Auction 2

Coins - all auctions

12 12 2017 18:00 CET

Live auction - Starts
12 12 2017 18:00 CET