Lot 323 - E-Live-Auction 2

NAPOLI Ferdinando IV (1759-1799) 4 Ducati 1762 - Gig. 33 AU (g 5,87) RRR

Grading/Status: qSPL/SPL

E-Live-Auction 2

Categories

Auction: E-Live-Auction 2

Coins - all auctions

Online auction
Starts: 23 11 2017 16:30 CET
Ends: 12 12 2017 18:00 CET

Live auction
Starts: 12 12 2017 18:00 CET
Ends: 12 12 2017 23:45 CET