Lot 956 - E-Live-Auction 2

Vittorio Emanuele III (1900-1946) Centesimo 1902 - Nomisma 1392 CU RRR

Grading/Status: SPL/FDC

E-Live-Auction 2

Categories

Auction: E-Live-Auction 2

Coins - all auctions

12 12 2017 18:00 CET

Live auction - Starts
12 12 2017 18:00 CET