<< Lot 25 - MILANO ...   Lot 27 - MILANO ... >>

Lot 26 - E-Live-Auction 6

MILANO Napoleone (1805-1814) 40 Lire 1810 puntali aguzzi – Gig. 75 AU (g 12,87)

Grading/Status: BB/SPL

E-Live-Auction 6

30 07 2018 19:00 CET

Live auction - Starts
30 07 2018 19:00 CET